WYSTAWCY O NAS

 

Po raz kolejny, nie zawiedliście Państwo i dzięki doskonałej organizacji oraz zaangażowaniu całego zespołu udało się przygotować imprezę, która nie tylko jest okazją do zaprezentowania oferty poszczególnych firm, ale jest też świętem hodowców gołębi pocztowych.
Aleksandra Raczyńska, Centrum Zdrowia Gołębi VET-ANIMAL


Muszę pochwalić organizatorów, z którymi współpracuję od lat, zorganizować tak wielką imprezę, gdzie wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, to duży wyczyn. Bywam na różnych tego typu imprezach i wcale nie musimy się wstydzić, inni mogą brać z nas przykład. (…) W podsumowaniu należy jasno podkreślić, że X targi w Expo Silesia były zorganizowane profesjonalnie i podobały się.
Zygmunt Baliś „Dobry Lot”, numer luty 2018


Mocne strony targów: kompetentna obsługa Organizatorów – nie ma dla nich problemów nie do rozwiązania.
Monika Spychalska, Roehnfried


To co na pewno wszyscy zapamiętamy, to ogromne zainteresowanie i spora rzesza zwiedzających. Przez trzy dni targowe przez hale centrum targowo-konferencyjnego Expo Silesia przewinęło się około 16 tysięcy zwiedzających.
Poradnik Hodowcy, numer luty 2018


W imieniu całej firmy Columbex dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę. Było zacnie.
Ryszard Koźlik, COLUMBEX


Organizatorowi Targów Gołębi Pocztowych Sosnowiec 2018 należy się pochwała, zarówno za zaangażowanie w przededniu imprezy, jak i za obsługę podczas targów. (…) Ja oczywiście byłem cały czas przy stoisku i nie mogłem się cieszyć z targów, ale z kimkolwiek bym nie rozmawiał, czy to z odwiedzającymi czy z wystawcami, wszyscy byli zachwyceni targami w Sosnowcu 2018. Ja sam byłem tak zachwycony, że już w ostatni dzień targów potwierdziłem swój udział w 2019 roku i to z jeszcze większym stoiskiem.
Rainer Püttmann, „Püttman Magazyn”, numer styczeń 2018