Szanowni wystawcy i zwiedzający Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie.

 

Informujemy, że na podstawie umowy z dnia 2.04.2021 r. Expo Silesia sp. z o.o., organizator targów Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie, zbył na rzecz Polskiego Towarzystwa Wspierania Przedsiębiorczości S.A. z siedzibą w Katowicach prawa do organizacji i kontynuacji targów: Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie, Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING.

 

Kolejne edycje targów Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie będą odbywać się w prestiżowym, nowoczesnym gmachu Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Obiekt ten łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe.

 

Obecna na rynku od 26 lat, Grupa PTWP, jest uznanym organizatorem wydarzeń, a także wydawcą szeregu branżowych i specjalistycznych portali. Doświadczony zespół i zasięg medialny stoją za sukcesem każdego z projektów organizowanych przez Grupę. Zależy nam, aby wydarzenia, które od lat odbywały się w regionie, znalazły swoje miejsce w Katowicach, a ich tradycja była kontynuowana.

 

EXPOGołębie w Sosnowcu!

JEDYNE W POLSCE TARGI GOŁĘBI POCZTOWYCH WSPIERANE PRZEZ PZHGP!

 

Targi EXPOGołębie to:

 • Najważniejsze wydarzenie dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej;
 • Oferta niemal 200 producentów, dystrybutorów i hodowców;
 • Kilkanaście tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy;
 • Najbardziej „międzynarodowe” targi  w Expo Silesia – ponad 30% wystawców z zagranicy;
 • Wysoce satysfakcjonujące wyniki sprzedaży deklarowane przez wystawców;
 • Czołówka najszybszych i najpiękniejszych gołębi pocztowych w kraju;
 • Nowoczesny i bezpieczny obiekt: 13,5 tys. m2 powierzchni w pawilonie, wyposażonym w niezbędne media;
 • ponad 20 tys. m2 powierzchni zewnętrznego terenu wystawienniczego; parkingi na 1500 samochodów;
 • Doskonała lokalizacja gwarantem dotarcia do klientów - bezpośrednia bliskość dwóch lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu, ogromnej aglomeracji przemysłowej sprawia, że EXPOGołębie chętnie odwiedzają również goście ze Słowacji, Czech, Holandii, Belgii
  i Niemiec;
 • Doświadczenie i targowy sukces - kontynuowany wzrost najważniejszych wskaźników (liczby Wystawców, wielkości wystawy a przede wszystkim liczby Zwiedzających) daje nam dużą satysfakcję i dodatkowo zachęca do starań przy realizacji kolejnych edycji wydarzenia.